Çağrı Merkezi: +90 530 163 68 29

DEĞİŞİM VE İADE

KARGO & İADE & DEĞİŞİM

ALIŞVERİŞ PROSEDÜRLERİ

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?


Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi, Kapıda Nakit ile alınmaktadır.

1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmetedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına referans numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.

Ödeme yaptiktan sonra bizim ile ödeme dekontuna paylaşiniz

2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Yada müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?


Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo iledir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimize mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım ?
Sayfamızdan Banka havelesi, Kredi kartı ve Kapıda nakit ile alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Rapid SSL tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.Müşterinin istemiş olduğu renk ve numara doğru bir şekilde ulaşmış ise müşteri tarafından farklı bir model, farklı bir renk, farklı bir numaranın talebi durumunda karşılıklı kargo ücreti müşterinin kendisine aittir.


Ürün teslimatı esnasında ücret tahsil edilmeden ürün teslim edilememekte ve kontrolü yapılamamaktadır. Ürün açılmadığı için iadesi yapılan ürünün kargo ücreti müşterimizden talep edilmektedir.

Ürünlerimiz orjinalin bir alt grubu olan replikadır. İade nedeni olarak orjinal olmaması kabul edilmemektedir ve değişim hakkı talep edebilir. 

 

 

 

 

Siparişini teslim alan müşteriler bu kuralları kabul etmiş sayılır, müşteri iade hakkı talep edemez.